Повербанки

Залишайтеся завжди НА ЗВ'ЯЗКУ !

Сильний банк 20800 mAh забезпечить до 6 повних зарядок телефону або до 2 повних зарядок планшета.

Power Bank це зовнішній акумулятор або універсальна батарея. Являє собою масив елементів живлення (акумуляторів), упакований в корпус з універсальним виходом (наприклад, роз'ємом USB).
powerbank_article

20800 mAh один з найпопулярніших зовнішніх акумуляторів. Модель виділяється відмінним співвідношенням ціна-якість, використанням якісних елементів живлення і алюмінієвим корпусом.
Хоча призначення зовнішніх акумуляторів завжди однаково - зарядка інших пристроїв, вони можуть відрізнятися:

  • ємністю використовуваних батарей (їх якістю, типом);
  • дизайном корпусу;
  • використовуваними матеріалами;
  • кількістю роз'ємів;
  • комплектацією.

Крім зовнішнього вигляду повербанкі відрізняється один від одного ємністю встановлених в них елементів живлення, яка вказується в міліампер-годинах (мАг). Саме вона визначає вагу і розміри пристрою.
У більшості моделей використовуються найпопулярніші на сьогоднішній день літій-іонні (Літій-іонний) або літій-полімерні (Li-Pol) батареї. У таких пристроїв низький струм саморозряду, максимальна питома енергоємність і відмінні експлуатаційні характеристики.
стаття
Приклад відмінності розміру і ємності

Корисна порада: вибирайте конкретну модель Power Bank виходячи з ємності акумулятора пристрою, який він буде заряджати. Інформацію про ємності акумулятора можна знайти в інструкції або на сайті виробника.
наприклад, якщо в вашому смартфоні встановлений акумулятор ємністю 2000 мАг, варто дивитися на «павербанкі» ємністю від 10000 мАг, а якщо збираєтеся заряджати планшет - вибирайте з моделей ємністю від 20000 мАг.

стаття
Ми так звикли до улюблених смартфонам і їх функціональності, що якщо бачимо, що у гаджета розряджається батарея - відчуваємо дискомфорт. Що робити, якщо поблизу немає розетки або відповідного зарядного пристрою? Універсальне рішення - Power Bank!
звичайно, якщо заряду смартфона не вистачає на день, можна поекспериментувати з налаштуваннями, відмовитися від якихось функцій і отримати декілька додаткових годин роботи.
Запасний акумулятор - теж не завжди вихід, адже його доведеться якось заряджати, а для заміни потрібно кожен раз знімати кришку, що не завжди зручно і можливо зробити самостійно.
Power Bank або просто зовнішній акумулятор - просте, витончене і універсальне рішення, яке не змусить відмовлятися від використання звичних функцій гаджета. Що ж може гарантувати такий пристрій користувачеві і яку модель краще вибрати?

При виборі зовнішнього акумулятора більшість керується простою формулою - ділить ємність універсального акумулятора на ємність батареї свого пристрою і вважає, що саме стільки раз вони зможуть зарядити свій девайс.

Насправді це не так, ніякої Power Bank на 9000 мАг зарядиться три рази смартфон з акумулятором на 3000 мАг, в кращому випадку це буде півтори зарядки, а в більшості - одна.

чому? Є кілька причин.

Завжди існує мінімальний саморозряд батареї, а згодом її характеристики потроху погіршуються. Напруга використовуваних в зовнішніх акумуляторах елементів живлення дорівнює 3,7 В, в залежності від рівня їх заряду в даний момент воно змінюється як у велику, так і в меншу сторони.

Стандартне вихідна напруга USB, зарядних пристроїв і відповідно, Сильний банк - 5 В, тому всередині пристрою варто спеціальна схема, що підвищує напругу до необхідного рівня.

У неї є свій ККД (коефіцієнт корисної дії), який може сильно відрізнятися у різних моделей акумуляторів. аналогічна, але вже знижує схема варто в заряджає пристрої.

виходить, що на кожному етапі якась частина енергії втрачається, тому ніякої зовнішній акумулятор не здатний забезпечити стовідсоткову віддачу своїй ємності, завжди потрібно вибирати «з запасом» в 20-30%.

думаєте, що уваги заслуговують тільки самі ємні моделі? Це не завжди так.

звичайно, такий акумулятор без проблем зарядить всі ваші гаджети, ще й друзям можна буде допомогти, ось тільки носити його доведеться в сумці або у зовнішній кишені верхнього одягу.

Іноді потрібно просто додатково підзарядити батарею, просто щоб «дотягнути» до будинку і нормальної зарядки. У таких ситуаціях можна звернути увагу на компактні моделі.

Як правило, вони набагато менше і легше своїх старших побратимів, деякі можна носити як брелок на ключах. Такий малюк завжди з собою і не буде заважати, зате дозволить додати, наприклад, половину заряда севшему смартфону.

powerbank_article
Відмінний приклад того, яким може бути акумулятор MI 12000, легкий і компактний.

зустрічаються моделі, виконані у формі чохла для смартфона. Універсальними їх не назвеш, тому що кожна батарея зроблена для конкретного смартфона, але таким способом можна вбити двох зайців - і чохлом для смартфона обзавестися, і час роботи поліпшити. Єдиний негативний момент - помітне збільшення розмірів помічника.

powerbank_article

Один з важливих параметрів зовнішніх акумуляторів - струм зарядки, який він здатний забезпечити. У більшості акумуляторів він варіюється від 0,5 до 2 А.
Вибираючи конкретну модель, варто звернути увагу на маркування рідного зарядного пристрою (ZU) заряджається девайса.
наприклад, якщо смартфон поставляється з ЗУ на 1 А, має сенс вибирати Power Bank з таким же, або великим вихідним струмом.
Якщо взяти батарею з меншим струмом зарядки, то нічого страшного не станеться, просто пристрій буде заряджатися довше, наприклад, три години замість двох.
Якщо у батареї два виходи, то, як правило, у одного менший струм зарядки (наприклад, 1 А), а у другого - більший (2 А). фактично, вони призначені для зарядки різних пристроїв, тому що багато смартфони вимагають струму зарядки на рівні 1 А, а планшети - від 1,5 А.
важливий нюанс: більшість універсальних батарей «віддають» максимальний струм зарядки тільки при підключенні одного пристрою, тому, якщо в Power Bank є два виходи на 1 і 2 А, при одночасному використанні вони будуть «віддавати» по 1 А.
Останнім часом почали з'являтися акумулятори c підтримкою технології швидкої зарядки Qualcomm Quick Charge v 2.0. Такі Power Bank сподобаються тим, у кого вже є пристрій, з підтримкою даної технології, адже таким чином буде істотно економиться час зарядки смартфона.
Сьогодні у більшості гаджетів для зарядки використовується універсальний роз'єм microUSB, але відповідний кабель не завжди лежить в коробці з зовнішнім акумулятором, а якщо і є, то може виявитися занадто коротким.
Існують і універсальні батареї з сонячними елементами живлення.
Невелика панель на кришці пристрою може компенсувати вплив саморазряда, але великого значення таким особливостям надавати не варто.
powerbank_article
Також зверніть увагу на спосіб індикації заряду акумулятора. У більшості моделей для цього використовується ряд світлодіодів, але є і просунуті, в яких точну залишився відсоток заряду відображається на дисплеї.
powerbank_article
ось, власне, і всі основні критерії вибору зовнішніх акумуляторів. Все інше - дизайн, вибір виробника - залишається за покупцем.
Бажаємо вдалих покупок з mypower.com.ua!